Deň otvorených dverí a zápis prvákov

Zápis prvákov

Čo treba urobiť pred zápisom?

• vypísať elektronickú prihlášku

• Zákonní zástupcovia, ktorí vypíšu elektronickú prihlášku na zápis do 24.3. 2024, budú si môcť vybrať čas, kedy prídu so svojím dieťatkom na zápis a budú v tento čas vybavení.
  • Zákonní zástupcovia, ktorí vypíšu elektronické prihlášky po 24.3. 2024, nebudú si môcť vybrať čas na zápis. Budú sa musieť prispôsobiť termínu, ktorý im určí vedenie školy.

Škola vytlačí prihlášku.Prihlášku musia podpísať obdivaja zákonní zástupcovia priamo na zápise. V prípade, že nemôžu prísť obidvaja zákonní zástupcovia, treba doniesť potvrdenie, ktoré nájdete v nasledujúcich prílohach. (viď nižšie)

Na zápis je potrebné priniesť:

1. Povinnú prílohu k elektronickej prihláške priloha_c_1.doc, v prípade, že ste odoslali prihlášku do 1. ročníka elektronicky,
2. písomné vyhlásenie zákonných zástupcov priloha_c_2.doc
3. občiansky preukaz zákonných zástupcov,
4. kópiu rodného listu dieťaťa na nahliadnutie a overenie správnosti údajov
5. depistáž školskej spôsobilosti z MŠ
6. čestné vyhlásenie zákonného zástupcu priloha_c_3.doc  !!! LEN ak zadováženie podpisu 2. zákonného zástupcu je spojené s ťažko prekonateľnou prekážkou, vec neznesie odklad a podpísanie písomnosti len mnou ako jedným zákonným zástupcom je v najlepšom záujme môjho dieťaťa. !!!

Nezabudnite dieťatku zobrať na zápis papučky. Ďakujeme.

Teším sa na Vás!