Deň otvorených dverí a zápis prvákov

Deň otvorených dverí 2023/2024

Milí naši priatelia, priaznivci a rodičia budúcich prvákov,

vítame Vás na našej informačnej stránke DOD!

Ako bude DOD prebiehať?

DOD prebehne dňa 22.11. 2023, 24.1. 2024 a 28.2. 2024 v priestoroch 1. stupňa na Bystrickej ceste (oproti Lidlu).

• Počas týchto dní budete môcť nahliadnuť do našej dotykáckej rodiny.
  • Zažijete s nami ukážky hodín, na ktorých spoznáte viaceré netradičné vyučovacie metódy.
  • DOD bude prebiehať počas prvých dvoch vyučovacích hodín v čase od 7.45 do 9.25 hod.

Počas DOD budú pre Vás otvorené dvere do nasledujúcich tried:

1. hodina: 7.45 – 8:30 hod.

1. ročník MAT   a   4. ročník ANJ

2. hodina:  8:40 – 9:25 hod.

2. ročník SJL     a    3. ročník  Prírodoveda

Ako sa k nám dostanete?

1. Na DOD je potrebné sa zapísať vopred prostredníctvom mailu: szsrbkdod@gmail.com a čakať na potvrdenie Vašej návštevy. Pre veľký záujem je možné absolvovať DOD iba 1x. Preto Vás prosíme o využitie skorších termínov, nakoľko kapacita je obmedzená. V prípade voľných miest Vám bude možné absolvovať DOD aj viackrát. Stačí sa opätovne zapísať mailom a čakať na našu odpoveď.

2. Každý z Vás prichádza na DOD bez svojho dieťaťa. Pre deti máme pripravené špeciálne stretnutie, ktoré bude 20. 3. O tomto stretnutí Vás budeme v predstihu informovať.

3. Na DOD je nutná dochvíľnosť z dôvodu harmonogramu vyučovania, aby nedochádzalo k prerušovaniu výučby. Treba prísť načas, najlepšie o 7.30 hod., kedy Vám bude vysvetlený priebeh a zaradenie do jednotlivých tried.

4. Každý z Vás absolvuje vyučovanie vo všetkých triedach. Každá ukážka vyučovania trvá 20 minút.

5. Po skončení bude priestor na vaše otázky, ktoré Vám radi zodpovieme.

Tešíme sa na Vás!